Navštivte naši historickou a modelovou železnici v obci Vrčeň č.p 15 v Plzeňském kraji.


Náhodné foto


Poděkování :

Historická a modelová železnice děkuje všem bývalým i současným železničářům, kteří nás nezištně podporují v naší činnosti, kde bez jejich podpory a vstřícnosti by naše expozice železniční historie mohla jen těžko vzniknout. Děkujeme i všem občanům , návštěvníkům i přátelům, kteří nás také velice podporují a přispívají k rozvoji naší činnosti. Je to pro nás pocta, že můžeme naši sbírku rozšiřovat o tak nádherné předměty ze všech období železniční dopravy, ale díky Vám můžeme rozšiřovat dle možností i provoz a výstavbu modelové železnice a dochovat tyto exponáty pro další generace železničních nadšenců. O to cennější je pro nás ta skutečnost, že podpora přichází ze všech krajů naší vlasti a že je ještě velmi mnoho vstřícných a obětavých lidí podporujících naše úsilí.
A zvláště děkujeme našim fotografům Jiřímu Škaldovi, Stanislavu Jirsíkovi a Lubošovi Heroutovi za vydařené fotografie naší expozice.

 

Jaroslav Navrátil

 

Tyto webové stránky vznikly díky upravené šabloně z webových stránek  Free Web Templates

 

A zároveň děkuji společnosti Stable.cz s.r.o. za možnost zdarma umístnit tyto stránky na jejich webový server Webhosting Endora.cz

 

Webová fotogalerie byla vygenerována v programu Zoner Photo Studio 11 a 14 (c) 1995 - 2009 společnosti ZONER software

ankety :

 

Miniaplikace

 

Miniaplikace

 

BlueBoard.cz

 

BlueBoard.czPřekladač

Telefon


Aktuality


Odkazy


 „Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich